עבודה בחו"ל

מפת הוואי

עבודה בהוואי
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!

מפת הוואי הכרחית למחפשי עבודה בהוואי, שהרי היא מאפשרת התמצאות וחשיפה לצמחייה הפראית, למפלים, להרי הגעש ולשאר הנופים הטרופיים. בדומה לשאר מדינות ארה"ב, להוואי ישנה עיר בירה והיא הונולולו. בהוואי כולה, נכון לשנת 2000, יש כ-1.2 מיליון תושבים.

מדינה זו היא האחרונה שנוספה לאיחוד המדינות של ארה"ב וכן, כמו אלסקה, היא מצויה מחוץ לרצף של יבשת ארה"ב. מבחינת מפת הוואי עולה כי המדינה שוכנת בצידה הדרומי ביותר של ארצות הברית.

ערי הוואי

על גבי מפת הוואי מצויות ארבע ערים עיקריות והן: הילו ששוכנת באי הגדול – הוואי, ליהואה ששוכנת באי קאוואי, קאהולואי ששוכנת באי מאווי והונולולו ששוכנת באי אוהאו. בכל ערי הוואי האקלים הינו טרופי. מכאן שלרוב מזג האוויר בהן נעים. לפניכם מידע מפורט יותר על שלוש ערים מרכזיות בהוואי.

הונולולו

כאמור, הונולולו הינה עיר הבירה של הוואי. מהסתכלות על מפת הוואי ניתן להבין שהיא גם מהווה את העיר הגדולה ביותר במדינה. הונולולו מצויה לאורך החוף באי אוהאו מצידו הדרום – מזרחי של החוף. נכון לשנת 2004, בהונולולו יש כשלוש מאות אלף ותשעים איש.

עיר זו ידועה בעסקי התיירות האיכותיים שבה דוגמת בתי מלון ומסעדות. כמו כן, תעשיית הקפה בהונולולו מפותחת עד מאוד וכן, מדובר בעיר בה תוחלת החיים היא מהגבוהות בארה"ב.

ליהואה

מפת הוואי מצביעה על כך שהעיר ליהואה מצויה במחוז קאוואי וכן, שמדובר בעיר רבת מידות. עיר זו מונה כ-5674 תושבים ושטחה משתרע על כ-18.4 קמ"ר. יש לומר כי כמחצית מהתושבים הינם אסייתיים, עניין נפוץ יחסית בהוואי כולה.

בליהואה ישנם מספר מוקדים ראשיים. האחד הינו מרכז השופינג הגדול ביותר בקאוואי שמהווה מקום בילוי ופנאי הן לתיירים והן לתושבי המקום. השני הינו נמל התעופה הבינלאומי של העיר, והשלישי הוא הקולג' הקהילתי השייך למחוז קאוואי כולו. 

קאהולואי

העיר קאהולואי נמצאת בצידו הצפוני – מרכזי של האי מאווי. בדומה לליהואה, כחמישים אחוזים מהתושבים בקאהולואי הינם אסייאתיים כאשר מספר כלל התושבים בעיר עומד על כעשרים אלף איש. שטח העיר קאהולואי משתרע על כארבעים ושניים קמ"ר.

על אף שעיר זו אינה מתויירת כמו ערים אחרות בהוואי, מצוי ממש בסמוך אליה נמל תעופה מרכזי וכן, מוקדי עניין נהדרים שניתן לאתר בקלות על גבי מפת הוואי. מבין האטרקציות המעניינות ניתן למנות מרכזי קניות ומסחר רבים, מרכז תרבות ואמנות השייך לאי מאווי, גנים בוטניים ועוד.

עבודה בהוואי
הוואי
השירותים שלנו