עבודה בחו"ל

ישראלים בהוואי

עבודה בהוואי
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!

יש מספר לא מבוטל של ישראלים בהוואי שנמצאים בה בעיקר למטרות עבודה בהוואי. כאן תוכלו ללמוד על אופי שהייתם של הישראלים בהוואי ולקבל טיפים בנושא. ייתכן שחלק נכבד מכם לא היה מודע בכלל לעובדה שיש עבודות בהוואי לישראלים והעניין אינו מפתיע, שהרי הוואי מהווה את אחד מיעדי העבודה החדשים שנכנסו לענף העבודה בחו"ל. קראו כאן את המשך הכתבה ותחשפו למידע נוסף על התנהלותם של ישראלים בהוואי.

ישראלים בהונולולו

ניתן למצוא ריכוז לא קטן של ישראלים בהונולולו. זאת, מאחר ובהונולולו יש קהילה יהודית ענפה יחסית שמסייעת מאוד לישראלים שמגיעים לעיר הונולולו ולמדינת הוואי בכלל. לרוב, אותם ישראלים מגיעים בכדי לעבוד וליהנות, שכן הוואי הינה אחד מיעדי התיירות הטובים בעולם. הוואי מלאה חופים חלומיים, בתי מלון מפוארים ובקיצור ולעניין – מדובר באחד היעדים שמעניק את החופשות האקזוטיות הטובות ביותר בעולם. מכאן שניתן להבין מדוע יש הרבה ישראלים בהוואי.

מאחר והשהות בהוואי אינה זולה כלל, הרבה מהישראלים משלבים בה גם עבודה בכדי לממן את מקומות הבילוי, ההנאות והאטרקציות. למעשה, באופן זה, הם נהנים משני העולמות – רווחים נאים ונופש מענג.

יש לומר כי ניתן למצוא בקלות גם ישראלים בערי האיים מאווי ואוהאו, שכן גם שם יש קהילות יהודיות שמקבלות ישראלים בהוואי בסבר פנים יפות. קהילות אלו מזמינות את אותם ישראלים לארוחת ערב שבת, סעודות חג, מסיבות ועוד, עניין התורם לתחושה משפחתית וחמה במיוחד כאשר נמצאים בארץ זרה.

טיפים לישראלים בהוואי

ישראלים בהוואי עובדים בה בעיקר בתחומי המכירות באזורים המתויירים. הרבה מישראלים אלו משיגים את העבודות ע"י פנייה לחברות השמה כבר מהארץ. כאמור, לאחר שעות העבודה ישראלים רבים מנצלים את השהות באי המדהים ורובצים בחופים, מטיילים באתרים התיירותיים ועוד. בהקשר לכך, כדאי להיות מודעים למספר פרטים.

האחד, כפי שנהוג ביתר מדינות ארה"ב, חובה לעבוד בהוואי באופן חוקי. כלומר, יש לדאוג להנפיק אשרות שהייה ועבודה. הפרט השני קשור לבילויים של ישראלים בהוואי. בעקבות החופים המזמינים של הוואי, רבים הישראלים שגולשים או מנסים לגלוש בחופיה כאשר חלקם הגדול לא מודע לכרישים המסוכנים המצויים בהם. לכן, יש להתעדכן מול המקומיים ולבדוק את זמני הופעת הכרישים.

לרוב, הכרישים מגיעים בסמוך לחופי הוואי בשעות הערב (בשעה 18:00 לערך). הפרט השלישי קשור לנימוסים והליכות. על ישראלים בהוואי להקפיד על נימוסי כביש ובעיקר על נימוסי שיחה ונימוסי משא ומתן במהלך עבודת המכירות. כלומר, יש להתאים את עצמכם למסורת בהוואי ולהתנהל מול המקומיים בהתאם למקובל במדינה. במידה ותפעלו ע"פ הנ"ל, תהנו כפליים!

עבודה בהוואי
הוואי
השירותים שלנו