עבודה בחו"ל

הוואי

עבודה בהוואי
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!

חיוכים, שרשראות פרחים והמילה 'אלוהה' מאפיינות את האי המרהיב ביופיו – הוואי. אם אתם מחפשים עבודה בהוואי דעו שאתם פועלים בחוכמה! מדינת הוואי שהיא החמישים במספר ברשימת מדינות ארה"ב, היא למעשה קבוצה של מאה שלושים ושבעה איים ועל כך יפורט בהרחבה בהמשך.

כפי שאולי כבר חלק נכבד מכם יודע, הוואי מהווה מדינה טרופית שמלאה בנופים אקזוטיים בהם רבים חולמים לבקר - אם צעירים שרוצים לעשות את הטיול הגדול, זוגות צעירים המעוניינים בירח דבש רומנטי ומפנק ועוד. מה שבטוח הוא שהתמונות של הוואי שאולי חלקכם ראיתם בדמיונכם, לא רחוקות מהמציאות. נשמע מפתה? הוסיפו לקרוא מאמר זה.

איי הוואי

כאמור, בהוואי יש מאה שלושים ושבעה איים אך שמונה מהם הם הראשיים. כלומר, כל יתר האיים הם שוליים יותר וקטנים, ומהווים מעין נגזרות של שמונת האיים המרכזיים. אורכם של כלל האיים משתרע על 2575 ק"מ.

כעת, תוצג בפניכם רשימת האיים מהצד המזרחי לצד המערבי: הוואי, מאווי, קאהאלווה, לנאי, מולוקאי, אואהו, קאוואי ונייהו. כמצופה, הוואי הינו האי הגדול ביותר והוא גם מכונה כך. כמו כן, מבחינת גודל, האי מאווי הוא הבא אחריו. לעומתם, האי הקטן ביותר הינו האי קאהאלווה. יש לציין כי קיימים איים נוספים בצד הצפון – מערבי אך חלקם לא מאוכלסים וחלקם משמשים למטרות צבאיות שונות. באי הוואי ישנו את הר הגעש 'מאונה לואה' שנחשב להר הגעש האקטיבי ביותר בכל רחבי העולם.

גם ההר הגבוה ביותר מצוי באי זה והוא נקרא 'מאונה קי', כמו גם הגן הלאומי באי שהינו הגדול ביותר בכל המדינה. אנקדוטה אחרונה בנוגע לאיים בהוואי היא שעומק המים המצויים ממש בסמוך אליהם הוא כ-4500 מטרים.

טיול או עבודה בהוואי?

לגבי שאלה זו אין ממש מה להתלבט, שהרי ניתן לשלב בין השניים וכמובן – רק למעוניינים בכך. כיום, הוואי מהווה יעד אטרקטיבי לצעירים שמעוניינים לעשות כסף, לטייל, לנפוש ולחוות מגורים בחו"ל. זאת, בשל כניסתו של יעד זה לרשימת מקומות העבודה בחו"ל וכן, בשל כניסתן של חברות שונות המספקות עבודה בהוואי.

מבין הצעות העבודה השונות ניתן למנות את משרות המכירה הידועות, משרות המלצרות, עבודות האבטחה באוניות הנופש וכד'. צעירים שבחרו לעבוד בהוואי גורסים כי עבודה באי מדהים שכזה היא בגדר חלום בגלל הנופים המקסימים שכוללים: הרי געש, חופי רחצה, יערות ושאר נפלאות טבע שלמעשה הופכים את הוואי לגלויה המדהימה שצרובה בדמיוננו: זו עם החוף, מי הים בצבע הטורקיז הצלול והחד והחול הלבנבן.

מכאן שאותם עובדים הצליחו בקלות לשלב טיול בהוואי במהלך שהייתם בה למטרות עבודה, שכן ישנם את ימי החופש וכן, את שעות הפנאי לאחר יום עבודה. אז למה אתם מחכים? השאירו פרטיכם בטופס הנ"ל והצטרפו לעובדים המטיילים באי הקסום – הוואי!

עבודה בהוואי
הוואי
השירותים שלנו